C&M Vastgoed, uw vastgoed kantoor te Heist o/d Berg, Bonheiden en St-Katelijne-Waver

C&M Vastgoed staat bekend om zijn persoonlijke aanpak!

Alles start bij een correcte prijsbepaling van uw vastgoed. C&M Vastgoed staat bekend om steeds een eerlijke en correcte prijs te adviseren!

We stellen een volledig dossier samen en nemen alle administratieve taken van u over. Geen zorgen meer voor u.

Er wordt gezorgd voor professionele foto’s die de troeven van uw vastgoed in de verf zetten.
We weten bij C&M Vastgoed hoe belangrijk het is om uw eigendom in de kijker te zetten. Elk pand wordt dan ook op de beste manier in de markt geplaatst met een gevarieerd marketingplan op maat.

Onze professionele en BIV geschoolde makelaars volgen uw dossier nauwgezet en houden u steeds op de hoogte.

C&M Vastgoed streeft er naar om een akkoord over prijs en voorwaarden te bekomen waar zowel verkoper als koper zich goed bij voelen.
Ten allen tijden blijven we, ook na onze opdracht, beschikbaar voor alle administratieve en juridische vragen en geven u graag advies.

Geen resultaat, geen kosten! 

 

Wat we nog doen

  • verhuring
  • vrijblijvend advies
  • gratis schattingen
  • wij helpen bij EPC, elektrische keuringen, mazouttankkeuringen en kredieten

 

Team

KANTOOR Heist-op-den-Berg

Jacques Maes

jacques@cm-vastgoed.be

BIV 501988
Zaakvoerder
JACQUES MAES
Luc Ceulemans

luc@cm-vastgoed.be

BIV 506886
Zaakvoerder
LUC CEULEMANS
Ilse Goris

ilse@cm-vastgoed.be

BIV 511080
Vastgoedmakelaar
ILSE GORIS
Josefien Breugelmans

Josefien@cm-vastgoed.be

BIV 511337
Vastgoedmakelaar
JOSEFIEN BREUGELMANS
Sandra Scheers

sandra@cm-vastgoed.be


Verantwoordelijke administratie
SANDRA SCHEERS
Ruth Bellens

ruth@cm-vastgoed.be


Verantwoordelijke verhuur
Ruth Bellens
Nick Meuris

nick@cm-vastgoed.be

BIV-Stagiair 513245
Vastgoedmakelaar
Nick Meuris

 

Contacteer ons

 

KANTOOR Sint-Katelijne-Waver & Bonheiden

Valérie Neutjens

valerie@cm-vastgoed.be

BIV 505320
Zaakvoerder
VALERIE NEUTJENS
Clint Maes

clint@cm-vastgoed.be

BIV 510398
Zaakvoerder
CLINT MAES
Karel Van Loock

karel@cm-vastgoed.be

BIV-stagiair 511612
Vastgoedmakelaar
Karel Van Loock
Kenny Van Der Straeten

kenny@cm-vastgoed.be

BIV-stagiair 512511
Vastgoedmakelaar

Kenny Van Der Straeten
Lindsay Auwers

lindsay@cm-vastgoed.be

BIV 511799
Vastgoedmakelaar
Lindsay Auwers
Julie De Keuster

julie@cm-vastgoed.be


Verantwoordelijke administratie

Julie De Keuster