C&M Vastgoed, uw vastgoedkantoor te Heist o/d Berg en St-Katelijne-Waver

C&M Vastgoed staat bekend om zijn persoonlijke aanpak!

Alles start bij een correcte prijsbepaling van uw vastgoed. C&M Vastgoed staat bekend om steeds een eerlijke en correcte prijs te adviseren!

We stellen een volledig dossier samen en nemen alle administratieve taken van u over. Geen zorgen meer voor u.

Er wordt gezorgd voor professionele foto’s die de troeven van uw vastgoed in de verf zetten.
We weten bij C&M Vastgoed hoe belangrijk het is om uw eigendom in de kijker te zetten. Elk pand wordt dan ook op de beste manier in de markt geplaatst met een gevarieerd marketingplan op maat.

Onze professionele en BIV geschoolde makelaars volgen uw dossier nauwgezet en houden u steeds op de hoogte.

C&M Vastgoed streeft er naar om een akkoord over prijs en voorwaarden te bekomen waar zowel verkoper als koper zich goed bij voelen.
Ten allen tijden blijven we, ook na onze opdracht, beschikbaar voor alle administratieve en juridische vragen en geven u graag advies.

Geen resultaat, geen kosten! 

 

Wat we nog doen

  • verhuring
  • vrijblijvend advies
  • gratis schattingen
  • wij helpen bij EPC, elektrische keuringen, mazouttankkeuringen en kredieten

 

Team

KANTOOR Heist-op-den-Berg

Jacques Maes

jacques@cm-vastgoed.be

BIV 501988
Zaakvoerder
JACQUES SITE
Luc Ceulemans

luc@cm-vastgoed.be

BIV 506886
Zaakvoerder
LUC SITE
Ilse Goris

ilse@cm-vastgoed.be

BIV 511080
Stagiair
ILSE SITE
Josefien Breugelmans

Josefien@cm-vastgoed.be

BIV 511337
Stagiair
JOSEFIEN SITE
Sandra Scheers

sandra@cm-vastgoed.be


Verantwoordelijke administratie
SANDRA SITE

 

Contacteer ons

 

KANTOOR Sint-Katelijne-Waver

Valérie Neutjens

valerie@cm-vastgoed.be

BIV 505320
Zaakvoerder
VALERIE SITE
Clint Maes

clint@cm-vastgoed.be

BIV 510398
Zaakvoerder
CLINT SITE
Wim Verhaegen

wim@cm-vastgoed.be

BIV-stagiair 510787
Vastgoedmakelaar
WIM SITE
Karel Van Loock

karel@cm-vastgoed.be


BIV-stagiair 511612
Vastgoedmakelaar
Karel Van Loock
Duncan Van Reck

duncan@cm-vastgoed.be

BIV 507760
Vastgoedmakelaar
DUNCAN SITE copy

 

Contacteer ons